Sanoccy policjanci na piknikach rodzinnych

POWIAT SANOCKI. Sanoccy policjanci uczestniczyli w piknikach rodzinnych organizowanych na terenie powiatu. W trakcie ich trwania funkcjonariusze promowali zasady bezpieczeństwa oraz rozdawali materiały profilaktyczno-informacyjne.

Najmłodsi mieli okazję zobaczyć policyjny sprzęt oraz otrzymać elementy odblaskowe. Był też pokaz umiejętności psa służbowego.

W miniony weekend policjanci wzięli udział w piknikach rodzinnych organizowanych na terenie powiatu sanockiego.

W sobotę na ulicy Lipińskiego w Sanoku policjanci włączyli się w piknik organizowany przez Gimnazjum nr 3. Zgromadzonym rozdawali elementy odblaskowe, przypominając jednocześnie o prawidłowym ich umieszczaniu na odzieży wierzchniej. Najmłodsi mieli również okazję zobaczyć umiejętności psa służbowego

W niedzielę w miejscowości Dobra policjanci uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez Zespól Szkół w Dobrej oraz Radę Rodziców . Dzieci miały okazję zobaczyć sprzęt policyjny oraz otrzymać elementy odblaskowe. Nieco starszym funkcjonariusze udzielali odpowiedzi na zadawane pytania. Na zakończenie policjanci z rąk organizatorów otrzymali podziękowania.

Natomiast policjanci ruchu drogowego uczestniczyli w imprezach zorganizowanych w Sanoku – piknik rodzinny przy Przedszkolu nr 3 oraz w Strachocinie na imprezie zorganizowanej przy Zespole Szkół.

KPP SANOK

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."