Sanoczanie wśród najlepszych w Szczyrku!

18-07-2011

SANOK. W niedziele 17 lipca w Szczyrku odbyły się Mistrzostwa Polski w Downhillu 2011, w których brali udział sanoczanie Artur Hryszko i Szymon Kobylarski, plasując się na 5-tych pozycjach w swoich kategoriach.


Podczas zawodów w Szczyrku sanoczanie rywalizowali z najlepszymi downhillowcami w kraju. Artur Hryszko w swojej kategorii Hobby junior rywalizował z 41 zawodnikami. Przejazd eliminacyjny ukończył na 4 miejscu. W finale poprawił swój czas, jednak ostatecznie dało mu 5-tą pozycje.

Szymon Kobylarski w eliminacjach zajął 5 miejsce , które zachował w finale.

W Mistrzostwach Polski czy w Pucharze Polski w kategoriach rozpiętość wiekowa jest spora.  Dla przykładu Artur Hryszko walczył z zawodnikami o 3 lata starszymi, w związku z tym 5 lokatę jako zdobył należy traktować jako spore osiągnięcie.

W zawodach wzięło udział prawie 200 zawodników nie tylko z Polski, w tym nasi sannoccy dawnhillowcy, którzy dzięki głównie wsparciu rodziców mogą brać udział w tak prestiżowych zawodach jak  Diverse Downhill Contest.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.