SANOK: Groził że zabije swoją żonę i siebie

18-02-2011

Sanocka Policja wyjaśnia motywy działania 54-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Zadzwonił on na numer alarmowy 997 i groził, że zabije swoją żonę, a potem siebie.

We wtorek około godz. 10:30 dyżurny Policji otrzymał telefon od mężczyzny, który powiedział że zamierza zabić własną żonę, a potem popełnić samobójstwo. Stwierdził, że przekazuje tą informacje po to, aby Policja później nie szukała sprawców tej zbrodni. Nie chciał podać swoich danych. Pomimo prób utrzymania przez dyżurnego jak najdłuższej rozmowy desperat odłożył słuchawkę.

Natychmiast podjęto kroki w celu zlokalizowania rozmówcy. Po kilku chwilach funkcjonariuszom udało się namierzyć mężczyznę. Okazał się nim 54-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Dzięki szybkiej akcji policjantów nie doszło do tragedii. Mężczyzna był cały i zdrowy. Okazało się również, że jego żona przebywa poza granicami kraju.

Rozpytany o całą sytuacje potwierdził, że był autorem tego telefonu. Powiedział także, że faktycznie zamierza popełnić samobójstwo.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Mężczyznę przekazano sanitariuszom.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.