SANOK: Kopał po zaparkowanych samochodach

16-08-2011

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miniony piątek uszkodził trzy samochody. W chwili zdarzenia był pijany. Teraz za swój wybryk odpowie przed sądem. Grozi mu  kara do 5 lat pozbawienia wolności.


W miniony piątek tuż po północy, policjanci patrolując ulice Piłsudskiego w Sanoku zauważyli młodego mężczyznę, który kopał po zaparkowanych pojazdach. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania  sprawcy uszkodzeń. Okazał się nimi 24-letni mieszkaniec Sanoka.  Mężczyzna był pijany. Miał  ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Uszkodzeniu uległy trzy pojazdy marki Audi, Daewoo i Fiat. Łącznie straty oszacowano na kwotę około 1300 złotych. Młody mężczyzna usłyszał już  zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.