SANOK: Kopał po zaparkowanych samochodach

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miniony piątek uszkodził trzy samochody. W chwili zdarzenia był pijany. Teraz za swój wybryk odpowie przed sądem. Grozi mu  kara do 5 lat pozbawienia wolności.


W miniony piątek tuż po północy, policjanci patrolując ulice Piłsudskiego w Sanoku zauważyli młodego mężczyznę, który kopał po zaparkowanych pojazdach. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania  sprawcy uszkodzeń. Okazał się nimi 24-letni mieszkaniec Sanoka.  Mężczyzna był pijany. Miał  ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Uszkodzeniu uległy trzy pojazdy marki Audi, Daewoo i Fiat. Łącznie straty oszacowano na kwotę około 1300 złotych. Młody mężczyzna usłyszał już  zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."