Pięcioro młodych ludzi rannych w wypadku samochodowym!

03-04-2011

SANOK. Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło po godz. 12 na drodze krajowej nr 28 w Sanoku (wylot w kierunku Krosna). Dwie ranne osoby są w ciężkim stanie, jedną z nich przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krośnie. Przez blisko dwie godziny droga była zablokowana, w tej chwili ruch odbywa się już bez utrudnień.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, kilkakrotnie dachował i uderzył w nasyp. Kierowca i jego pasażerowie (wszyscy w wieku do 25 lat) trafili do szpitala. Na miejsce skierowano śmigłowiec, który przetransportował jedną z osób do szpitala w Krośnie, pozostałych rannych przewieziono do szpitala w Sanoku. Jedna z tych osób jest w stanie ciężkim – nieprzytomna.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i służby ratownicze. Odcinek DK 28 prowadzący z Sanoka do Krosna przez blisko dwie godziny był całkowicie zablokowany. (KWP)

Foto: Zdjęcia nadesłane przez internautę


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.