SANOK: Pijana matka nie wiedziała, gdzie są jej dzieci (AUDIO)

13-05-2011

SANOK. Sanoccy policjanci podjęli interwencję wobec nieodpowiedzialnej matki. Kobieta nie potrafiła powiedzieć funkcjonariuszom, gdzie znajdują się jej dzieci. Była pijana, w organizmie miała ponad 2,6 promila. Teraz jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj, około godz. 20. na terenie Sanoka policjanci interweniowali wobec pijanej kobiety, która zamknęła się w domu i nie potrafiła powiedzieć, gdzie znajdują się jej dzieci. O pomoc Policję poprosiła kurator sądowy, która nie mogła podjąć czynności służbowych, gdyż kobieta nie chciała wpuścić jej do domu.

W obecności policjantów kurator weszła do domu, w którym zastano 30-letnią mieszkankę Sanoka. Kobieta znajdowała się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Poddano ją badaniu na stan trzeźwości. Miała ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie potrafiła powiedzieć, gdzie w chwili obecnej znajduje się trójka jej dzieci.

Na miejsce przybył również 32-letni mieszkaniec Krosna- ojciec dzieci. Został przebadany na stan trzeźwości. Miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku podjętych czynności policjanci odnaleźli trojkę małoletnich.

Dzieci w wieku 8, 11 i 13 lat zostały przekazane pod opiekę babci. Sprawą nieodpowiedzialnych rodziców zajmie się sąd rodzinny.

(KPP SANOK)

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.