SANOK: Sprawcy włamań w rękach Policji

02-11-2011

SANOK. 19-latek i jego o 3 lata młodszy kolega zostali zatrzymani, gdy usiłowali się włamać do jednego z kiosków w Sanoku. Policjanci ustalili, że młodzi ludzie byli sprawcami jeszcze dwóch innych włamań. Teraz obaj odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

W ubiegły czwartek, policjant wracający po służbie do domu zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy usiłowali się włamać do kiosku przy ulicy Krakowskiej. Natychmiast powiadomił dyżurnego i już po chwili obaj sprawcy zostali zatrzymani. Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na przedstawienie mężczyznom dwóch dodatkowych zarzutów. 19-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego i 16-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego udowodniono dokonanie włamań w dniach 18 i 26 października.

Pierwsze miało miejsce przy ul. 800-lecia. Ze sklepu spożywczego skradziono wówczas towary oraz pieniądze o łącznej wartości 3000 zł.

Do drugiego włamiania doszło przy ul. Rybickiego. Właściciel lokalu oszacował straty na 1000 zł.

Młodzi ludzie odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

KPP SANOK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.