REKLAMA

SANOK: Sprawcy włamań w rękach Policji

SANOK. 19-latek i jego o 3 lata młodszy kolega zostali zatrzymani, gdy usiłowali się włamać do jednego z kiosków w Sanoku. Policjanci ustalili, że młodzi ludzie byli sprawcami jeszcze dwóch innych włamań. Teraz obaj odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

W ubiegły czwartek, policjant wracający po służbie do domu zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy usiłowali się włamać do kiosku przy ulicy Krakowskiej. Natychmiast powiadomił dyżurnego i już po chwili obaj sprawcy zostali zatrzymani. Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na przedstawienie mężczyznom dwóch dodatkowych zarzutów. 19-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego i 16-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego udowodniono dokonanie włamań w dniach 18 i 26 października.

Pierwsze miało miejsce przy ul. 800-lecia. Ze sklepu spożywczego skradziono wówczas towary oraz pieniądze o łącznej wartości 3000 zł.

Do drugiego włamiania doszło przy ul. Rybickiego. Właściciel lokalu oszacował straty na 1000 zł.

Młodzi ludzie odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

KPP SANOK

02-11-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.