Sanok w Finale Pucharu Polski! Niedzielny mecz odwołany!

01-12-2011

SANOK. Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok informuję, że spotkanie rewanżowe z dnia 4.12.2011 Pucharu Polski z MMKS Nowy Targ zostaje odwołane. Działacze z Nowego Targu poinformowali nasz klub, że nie przyjadą na to spotkanie.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie nam przyznany przez WGiD PZHL walkower. Tym samym nasza drużyna awansuje do turnieju finałowego.

Treść pisma z Klubu MMKS Podhale Nowy Targ:

 

Zarząd Klubu MMKS Podhale Nowy Targ pragnie poinformować, że ze względu na bardzo trudną sytuację kadrową naszej drużyny nie jesteśmy wstanie rozegrać rewanżowego spotkania pucharowego z zespołem Ciarko PBS Bank Sanok w dniu 04.12.2011.

Poważne kontuzje, panująca grypa oraz obecność trzech zawodników na zgrupowaniu kadry U-20 wyeliminowały z gry w tym meczu podstawowych zawodników stanowiących trzon naszego zespołu. Ze względu na walory sportowe widowiska oraz wizerunek naszego zespołu jak również zapewnienie odpowiedniego poziomu tak prestiżowym rozgrywkom Klub MMKS Podhale Nowy Targ jest zmuszony do odwołania niedzielnego spotkania.

ŹRÓDŁO : Oficjalna strona klubu Ciarko PBS Bank Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.