SANOK: Wandale w rękach Policji

11-03-2011

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w nocy wybili szybę w drzwiach wejściowych sklepu na ulicy Krakowskiej w Sanoku. Obydwaj byli pijani. Teraz za swoje wybryki odpowiedzą przed sądem.

W minioną środę około godz. 22:30 dyżurny Policji został poinformowany o wybiciu szyby w drzwiach sklepowych na ulicy Krakowskiej w Sanoku. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawców tego czynu. Wandalami okazali się dwaj 21-letni mieszkańcy powiatu sanockiego. Mężczyźni podczas interwencji byli agresywni, odgrażali się dalszymi awanturami. Zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i uspokojenia się. Badanie na stan trzeźwości u obu wykazało po prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że jeden z mężczyzn rozbił butelką po piwie szybę w drzwiach wejściowych, natomiast drugi z nich kopał je dokonując jeszcze większych uszkodzeń.

Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia. Przyznali się do popełniania tych czynów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednocześnie chcemy złożyć podziękowania dla mieszkanki miasta Sanoka, która powiadomiła Policję o zaistniałym zdarzeniu. Prawidłowa postawa społeczna, reakcja na zaistniałe łamanie prawa oraz pomoc w identyfikacji sprawców umożliwiły policjantom ich szybkie zatrzymanie.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.