SANOK: Wszczeli awanturę i demolowali autobus

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli agresywni w stosunku do innych pasażerów i demolowali autobus. Wkrótce obaj sprawcy odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 22 na ulicy Lipińskiego w Sanoku. Dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w autobusie miejskim dwie agresywne osoby wszczęły awanturę oraz niszczą pojazd.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn, którzy agresywnie odnosili się do innych pasażerów. Używali słów wulgarnych, palili papierosy oraz kopali po tylnych drzwiach autobusu.

Osoby te były również agresywne w stosunku do interweniujących funkcjonariuszy, nie reagowały na polecenia do uspokojenia się oraz nie chcieli opuścić pojazdu. Odgrażali się kolejnymi awanturami. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego, w wieku 20 i 36 lat. Mężczyźni znajdowali się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Zostali zatrzymani do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

Wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."