Sektor dziecięcy na sanockiej Arenie

02-11-2011

SANOK. Ciarko PBS Bank KH Sanok na wzór klubów polskiej ekstraklasy hokejowej, jak i klubów  piłkarskich organizuje sektor dziecięcy dla najmłodszych sympatyków sanockiego zespołu.

 

Kto zasiadałby w sektorze dziecięcym?
- Naszym zamierzeniem jest, aby w sektorze takim zasiadały dzieci w wieku 6-12 lat. Na zasiadających w sektorze czekałyby upominki ufundowane przez sponsorów a także możliwość pomalowania sobie twarzy w barwy klubowe. Obecnie trwają poszukiwania wolontariuszy, którzy sprawowali by podczas meczu opiekę nad dzieciakami i zapewniły im atrakcje w przerwach meczu. Wszystkich zainteresowanych taką formą pomocy prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504 137 914 – tłumaczy rzecznik prasowy CIARKO PBS Bank Wojciech Pajestka.

- Klub myśli także o wyjściu z ofertą zasiadania w sektorze dziecięcym do sanockich szkół i instytucji zajmujących się dzieciakami. Z tego przywileju w naszym zamierzeniu będą mogły skorzystać zorganizowane grupy przedszkolaków, szkół podstawowych oraz domów dziecka i innych instytucji.  Na grupę 10 dzieci musiałby przypadać 1 opiekun – podsumowuje Prezes Zarządu CIARKO PBS Bank Piotr Krysiak. Wkrótce takie pisma zostaną wysłane do sanockich placówek.

Sektor dziecięcy zostałby zlokalizowany na sektorze C 7. Włodarze sanockiego klubu mają nadzieję, że swoim dopingiem najmłodsi porwą wszystkich kibiców zgromadzonych na ARENIE SANOK do wspólnej zabawy i przeżywania w sposób wyjątkowy każdego meczu hokejowego. Organizatorzy zapraszają na sektor najmłodszych kibiców hokeja już na najbliższy mecz  4 listopada, kiedy to CIARKO PBS BANK SANOK zmierzy się z drużyną Comarch Cracovii Kraków i w wypadku zwycięstwa obejmie fotel lidera PLH. Początek piątkowego spotkania o godzinie 19:00.


FOTO: Tomasz Sowa

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.