Skradzione pieniądze wydał na alkohol

31-03-2011

SANOK. Sanoccy policjanci ustalili złodzieja, który ukradł etui wraz z zawartością dokumentów, pieniędzy i karty bankomatowej. Mężczyzna wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. 52-letni mieszkaniec Sanoka zawiadomił Policje, że nieznany sprawca wykorzystując jego chwilową nieuwagę ukradł mu etui z dokumentami, pieniędzmi oraz kartą bankomatową wraz z numerem PIN. Następnie złodziej dwukrotnie posłużył się skradzioną kartą dokonując płatności w sklepie oraz wybierając pieniądze w bankomacie. Pokrzywdzony łącznie straty oszacował na kwotę około 1500 złotych.

W wyniku podjętych czynności, policjanci ustalili sprawcę tego czynu. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Młody mężczyzna wykorzystał skradzione pieniądze na zakup alkoholu oraz zabawę w miejscowych lokalach i pubach, natomiast dokumenty wyrzucił.

Wczoraj 21-latek usłyszał zarzuty dokonania kradzieży. Przyznał się do popełnienia tych czynów i złożył wyjaśnienia. Za popełnienie przestępstwa z art. 278 kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Policja przypomina, że nie należy trzymać karty bankomatowej wraz z numerem PIN, jeżeli złodziej zdobędzie taki komplet może okraść nasze konto nim zdążymy zareagować.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.