Spotkanie opłatkowe

SANOK. Jak co roku w okresie świątecznym odbyło się spotkanie opłatkowe, zorganizowane przez Radę Miasta Sanoka i Burmistrza Sanoka. Miało ono miejsce 10 stycznia br. w Klubie Górnik.

Zebrani wysłuchali przemówień okolicznościowych Przewodniczącego Rady Miasta Sanoka – Jana Oklejewicza, archiprezbitera i Honorowego Obywatela Miasta Sanoka - ks. Feliksa Kwaśnego oraz Burmistrza Sanoka – Wojciecha Blecharczyka, który krótko podsumował miniony rok i złożył wszystkim zebranym życzenia noworoczne. Nie zabrakło kolęd w wykonaniu zespołu Kasjopeja, działającego w Młodzieżowym Domu Kultury, pod przewodnictwem Konrada Oklejewicza.

Przybyli na spotkanie – radni, kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych, proboszczowie sanockich parafii, przedstawiciele Starostwa w Sanoku, służb mundurowych, Sejmiku Wojewódzkiego,  łamali się opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczno-noworoczne, a później wspólnie kolędowali.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."