Srebrne medalistki Podkarpacia

17-03-2011

UNIHOKEJ SANOK. Dnia 10 marca w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbyły się Finały Licealiada w unihokeju dziewcząt. W zawodach brało udział 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia

m.in. : drużyny z Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, I i II liceum z Przemyśla oraz II Liceum z Mielca. Sanok reprezentowało I Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Nr 2.

Obydwie szkoły dzielnie walczyły, niestety I Liceum nie udało się zdobyć żadnego miejsca na podium. „Mechanik” za to po wielu ciężko rozegranych meczach, zremisował w punktach z II Liceum w Mielcu. Po przeliczeniu zdobytych bramek ZS2 przegrało statystyką jednej bramki, miało ono bardzo duże szanse na wrócenie z złotymi medalami, lecz musiały wystarczyć im srebrne. Udało mu się pokonać I Liceum z Sanoka, I i II Liceum z Przemyśla, zremisowali bezbramkowo z II Liceum z Mielca i przegrali z ZST z Mielca. „Mechanik” wykazał się świetną grą na bardzo wysokim poziomie, rywalizacja była bardzo zacięta.

- Mamy możliwość wyjazdu na Ogólnopolskie zawody organizowane w Elblągu w czerwcu
lecz niestety nie mamy funduszy na wyjazd i pilnie poszukujemy sponsorów, którzy mogliby nas wesprzeć finansowo. Bardzo nam na tym wyjedzie zależy, ponieważ mamy ogromne szanse na wrócenie z nich z medalami i zdobycie wysokiego miejsce
– mówi jedna z zawodniczek.

Chętni wesprzeć drużynę proszeni o kontakt na adres:
zan.bed@interia.pl


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.