STAL SANOK: Stajemy na „pudle” i bierzemy rewanż za Turbię! Przed nami ostatnie mecze Stali Sanok w tym sezonie

SANOK. Piłkarze Stali Sanok powoli kończą tegoroczną odsłonę rozgrywek ligowych. Na finiszu zmagań do rozegrania pozostały dwa spotkania ligowe oraz mecz rewanżowy w finale wojewódzkim Pucharu Polski.

Sanoczanie (4 miejsce w lidze) w walce o trzecie miejsce powalczą z Siarką Tarnobrzeg (3 miejsce), do której tracą jedno oczko. Szanse na „pudło” ma także Partyzant Targowiska (5 miejsce), który do Stali Sanok traci trzy punkty.

W meczu z Bogdanką nie zagrają: Mateusz Faka, Maciej Kuzicki, Fabian Pańko – kontuzje, oraz Marek Węgrzyn – pauzuje za kartki. Do składu powraca Rafał Nikody. Michał Zajdel zagra z nie do końca wyleczoną kontuzją pleców.

Na 29 czerwca zaplanowano ponadto rewanż w ramach rozgrywek Pucharu Polski, na szczeblu województwa podkarpackiego. Stal Sanok na własnym stadionie podejmować będzię Kantor Turbię. Sanoczanie mają do odrobienia 3 bramki.

Tak więc… Stajemy na „pudle” i bierzemy rewanż za Turbię!

Kolejka 29 – 18 czerwca, godz. 17:00
Partyzant Targowiska – Chełmianka Chełm
Stal Sanok – Bogdanka II Łęczna
Siarka Tarnobrzeg – Izolator Boguchwała

Kolejka 30 – 25 czerwca, godz. 17:00
Avia Świdnik – Stal Sanok
Bogdanka II Łęczna – Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno – Siarka Tarnobrzeg 23 czerwca, 17:00

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."