Turniej Orlika o Puchar Premiera w Sanoku ZDJĘCIA

SANOK. W imprezie wzięło udział 6 drużyn rywalizujących w dwóch kategoriach wiekowych; 10-11 lat,12-13 lat, w barwach których wystąpiło ponad 70 dziewcząt.

W rywalizacji młodszej zmierzyły się drużny SP1 W Sanoku oraz ORLICZKI (drużyna reprezentująca szkółkę dziewcząt powstająca przy ORLIKU przy SP1) wynik rywalizacji 3-1 dla SP1.

W kategorii starszej wystąpiło 4 drużyny głównie z powiatu sanockiego zdecydowanym faworytem była drużyna GMINNEJ SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ W TREPCZY, prowadzona przez Mariusza Sumarę. Dziewczyny z TREPCZY pokazały dobry futbol wygrywając wszystkie mecze.

Wyniki;
Gmina Szkółka Piłkarska Trepcza – SP 1 Sanok 3-0
SP Łukowe – SP Rzepedż 0-1
SP 1 Sanok – SP Łukowe 0-1
Gmina Szkółka Piłkarska Trepcza – SP Rzepedź 2-1
SP 1 Sanok – SP Rzepedź 0-0
SP Łukowe – Gmina Szkółka Piłkarska Trepcza 0-5

TABELA
1. Gmina Szkółka Piłkarska Trepcza pkt 9 10-1
2. SP Rzepedź pkt 4 2-2
3. SP Łukowe pkt 3 1-6
4, SP 1 Sanok pkt 1-4

W eliminacjach wojewódzkich które odbędą się 22 września o godz 9:oo w Dubiecku reprezentować nas będzie Szkoła Podstawowa nr 1 (dziewczęta młodsze),natomiast grupę starszą Gmina Szkółka Piłkarska w Trepczy, która wystąpi dzień później o godz 14;00 w Miejscu Piastowym.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."