Uderzył przechodnia, bo ten zwrócił mu uwagę

19-08-2011

SANOK. Kilku chwil potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać młodego mężczyznę, który uderzył przechodnia. 18-letni mieszkaniec Sanoka w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat  pozbawienia wolności.

W minioną środę około godziny 18 :30 dyżurny Policji otrzymał informacje, że w Sanoku przy ulicy Traugutta na przystanku autobusowym młody mężczyzna uderzył w twarz przechodnia. Na miejscu policjanci zastali 52-letniego mieszkańca Sanoka.  Z jego relacji wynikało,  że mężczyzna, który go zaatakował wsiadł do autobusu i odjechał.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zatrzymali pojazd i ustalili sprawcę uszkodzenia ciała . Został on rozpoznany przez pokrzywdzonego. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Sanoka. W chwili zdarzenia był pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, powodem całego zajścia był fakt, iż pokrzywdzony zwrócił uwagę nastolatkowi na niestosowne zachowanie w miejscu publicznym.

Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, tam stwierdzono u niego złamanie nosa. 18-latek już wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Zgodnie z art. 157 kodeksu karnego grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.