Uniknął czołowego zderzenia wjeżdżając do przydrożnego rowu! ZDJĘCIA

20-07-2011

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Lalin. Samochód osobowy marki Opel Astra wjechał do rowu, aby uniknąć zderzenia czołowego z Oplem Corsą. Kierujący astrą z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12  w miejscowości Lalin (powiat sanocki, droga nr 886). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa 22-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego jadąc w kierunku Sanoka nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu. Kierowca Opla Astry, 26-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego jadąc w kierunku Brzozowa, aby uniknąć zderzenia czołowego wjechał do przydrożnego rowu.

W wyniku zdarzenia 26-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zebrane na miejscu dowody pozwolą Policji na ustalenie przebiegu i przyczyn wypadku. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Bukowsku.

KPP SANOK


Foto: M.Olender

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.