Uniknął czołowego zderzenia wjeżdżając do przydrożnego rowu! ZDJĘCIA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Lalin. Samochód osobowy marki Opel Astra wjechał do rowu, aby uniknąć zderzenia czołowego z Oplem Corsą. Kierujący astrą z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12  w miejscowości Lalin (powiat sanocki, droga nr 886). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa 22-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego jadąc w kierunku Sanoka nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu. Kierowca Opla Astry, 26-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego jadąc w kierunku Brzozowa, aby uniknąć zderzenia czołowego wjechał do przydrożnego rowu.

W wyniku zdarzenia 26-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zebrane na miejscu dowody pozwolą Policji na ustalenie przebiegu i przyczyn wypadku. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Bukowsku.

KPP SANOK


Foto: M.Olender

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."