Uprawiał konopie w przydomowym sadzie

MYCZKOWCE. Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Myczkowiec w powiecie leskim, który w przydomowym sadzie uprawiał krzewy konopi indyjskich.

W sobotę rano, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Lesku weszli na teren jednej z posesji znajdujących się w Myczkowcach. Mieli informacje, że tam może znajdować się nielegalna plantacja konopi indyjskich.

Podczas przeszukania zabudowań, policjanci znaleźli susz roślinny,  wagę elektroniczną, własnoręcznie wykonaną lampę ogrzewającą oraz doniczki z opisem uprawy.  W przydomowym sadzie odnaleziono krzewy konopi indyjskich oraz łodygi ściętych już roślin.

Dziewiętnastolatek z Myczkowiec odpowie za nielegalne uprawianie krzaków konopi oraz nielegalne posiadanie środków odurzających.  Młody człowiek przyznał się do uprawy konopi. Oświadczył, że uprawa miała służyć wyłącznie na własny użytek.

KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."