Uprawiał konopie w przydomowym sadzie

MYCZKOWCE. Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Myczkowiec w powiecie leskim, który w przydomowym sadzie uprawiał krzewy konopi indyjskich.

W sobotę rano, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Lesku weszli na teren jednej z posesji znajdujących się w Myczkowcach. Mieli informacje, że tam może znajdować się nielegalna plantacja konopi indyjskich.

Podczas przeszukania zabudowań, policjanci znaleźli susz roślinny,  wagę elektroniczną, własnoręcznie wykonaną lampę ogrzewającą oraz doniczki z opisem uprawy.  W przydomowym sadzie odnaleziono krzewy konopi indyjskich oraz łodygi ściętych już roślin.

Dziewiętnastolatek z Myczkowiec odpowie za nielegalne uprawianie krzaków konopi oraz nielegalne posiadanie środków odurzających.  Młody człowiek przyznał się do uprawy konopi. Oświadczył, że uprawa miała służyć wyłącznie na własny użytek.

KPP Lesko

|
Pomoc Finansowa

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."