UWAGA DZIECI: Ferie zimowe w bibliotece!

SANOK. W pierwszym tygodniu zimowej laby, od wtorku do czwartku w godz. 10-12, Miejska Biblioteka Publiczna im. Grzegorza w Sanoku przeprowadzi zajęcia zatytułowane “Łamigłówki dla młodej i mądrej główki” – dzieci rozwiązywać będą zagadki, szarady, grać w gry planszowe i układać puzzle.


Drugi tydzień ferii upłynie w scenerii teatru. Dzieci wystawią sztukę pod tytułem “Bajkowy bałagan”. UWAGA – na ten tydzień Miejska Biblioteka zaprasza dzieci z klas 1-5. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszyscy chętni proszeni są o wcześniejsze wpisanie się na listę uczestników (w Oddziale dla Dzieci).

Podobnie jak w pierwszy, tak i w drugim tygodniu ferii zajęcia odbywać się będą od godziny 10.00 do 12.00. Z tą jednak różnicą, że zostaną przeprowadzone od poniedziałku aż do piątku.

Plan: poniedziałek (24.01) – spotkanie organizacyjne, poznajemy się nawzajem, czytamy sztukę, dokonujemy wstępnego podziału ról. Wtorek (25.01) przygotowujemy dekoracje i stroje. Środa (26.01) – prowadzimy próby z tekstem. Czwartek (27.01) – próba generalna. Piątek (28.01) – finał, premiera sztuki.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."