UWAGA DZIECI: Ferie zimowe w bibliotece!

11-01-2011

SANOK. W pierwszym tygodniu zimowej laby, od wtorku do czwartku w godz. 10-12, Miejska Biblioteka Publiczna im. Grzegorza w Sanoku przeprowadzi zajęcia zatytułowane “Łamigłówki dla młodej i mądrej główki” – dzieci rozwiązywać będą zagadki, szarady, grać w gry planszowe i układać puzzle.


Drugi tydzień ferii upłynie w scenerii teatru. Dzieci wystawią sztukę pod tytułem “Bajkowy bałagan”. UWAGA – na ten tydzień Miejska Biblioteka zaprasza dzieci z klas 1-5. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszyscy chętni proszeni są o wcześniejsze wpisanie się na listę uczestników (w Oddziale dla Dzieci).

Podobnie jak w pierwszy, tak i w drugim tygodniu ferii zajęcia odbywać się będą od godziny 10.00 do 12.00. Z tą jednak różnicą, że zostaną przeprowadzone od poniedziałku aż do piątku.

Plan: poniedziałek (24.01) – spotkanie organizacyjne, poznajemy się nawzajem, czytamy sztukę, dokonujemy wstępnego podziału ról. Wtorek (25.01) przygotowujemy dekoracje i stroje. Środa (26.01) – prowadzimy próby z tekstem. Czwartek (27.01) – próba generalna. Piątek (28.01) – finał, premiera sztuki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.