W muzycznym show Polsatu, wystąpił młody mieszkaniec Sanoka. Jury skarciło go za… zbytni patriotyzm

22-03-2011

W muzycznym show Polsatu, wystąpił młody mieszkaniec Dydni koło Sanoka, śpiewając piosenkę Andrzeja Rosiewicza pt. „Pytasz mnie”. Jury skarciło go za… zbytni patriotyzm.  Postawa Piotra i wykonanie piosenki spotkały się jednak z gorącym aplauzem młodej widowni.  Nagranie z Piotrem Wolwowiczem robi oszałamiającą karierę w internecie.

Poparcie dla młodego piosenkarza wysyłają internauci z całej Polski. Nagranie na Youtubie liczy już ponad 8641 odsłon, a w przeciągu niecałej godziny strona fanów Piotra na Facebooku przekroczyła setkę internautów i lawinowo rośnie. Jak mówi założyciel strony Miłosz Lodowski, postawa Piotra Wolwowicza „to przejaw wolności artystycznej z najwyższej półki.”

Internauci doceniają postawę chłopaka z Sanoka, wysyłając mu dowody sympatii. Większość gratuluje odwagi, pojawiają się również głosy że „idzie NOWE”. Jak ocenia Miłosz „obudziliśmy się w czasach, w których to co kiedyś szokowało jest solą dnia codziennego, a przebrzmiałe i kiedyś kontestowane pozycje akademików zajmują znudzeni sławą, chwałą i karierą niegdysiejsi oportuniści. Czas na nowa awangardę!”

Widma patriotyzmu, jak niegdyś Miecugow, przestraszyli się członkowie jury: Elżbieta Zapendowska, Łozowski, Kora Jackowska i Wojciech „Łozo” Łozowski.

Najbardziej przeraziła się Zapendowska, która ostro „skarciła” młodego Piotra: „Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy – to jest coś okropnego. Nie idź tą drogą!”, a wtórował jej śmiech Łozowskiego oraz skrzywiona Kora, która wydusiła z siebie jedynie: „No prawie że umarłam”

Na dużym forum konserwatywnych internautów – Rebelya.pl powstał oddzielny wątek dyskusyjny, a na cześć Piotra Wolwowicza stworzono grafikę, gdzie piszą „Piotrek, dla nas jesteś zwycięzcą!”Źródło: www.niezalezna.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.