W Sanoku rozgrywki ligowe ruszają 10 września!

KH SANOK. Po sześciu tygodniach przygotowań i rozegraniu 10 meczów towarzyskich (siedem zwycięstw, remis i dwie porażki) rozgrywki ligowe rozpoczynają sanoccy Juniorzy młodsi. W najbliższą sobotę, 10 września, rusza słowacka 1. Liga Dorastu, w której będą w tym sezonie występować  młodzi Sanoczanie.

Przed nimi 36 spotkań z wymagającymi rywalami. Obok znanych z gier towarzyskich drużyn Michaloviec i Bardejova w grupie „C” także Trebisov oraz faworyt rozgrywek, spadkowicz
z ekstraklasy PHK Presov, w szeregach którego można będzie oglądać wielu reprezentantów Słowacji do lat 16 i 17.

Z tymi przeciwnikami drużyna Ciarko PBS Bank Sanok rozegra po cztery spotkania. Natomiast w drugiej fazie rozgrywek czekają Sanoczan dwumecze między innymi z drużynami z Bratysławy, Trnavy, Piestan, Previdzy czy Dolnego Kubina.

W pierwszych dwóch kolejkach, w których Sanoczanie wystąpią w roli gospodarzy, ich przeciwnikami będą: w sobotę 10 września o godzinie 14.00 HK Trebisov, a w niedzielę 11 września o godzinie 10.30 HK Mladeż Michalovce.

Wszystkie wyniki, sytuację w tabeli i statystyki można będzie śledzić na bieżąco na stronach internetowych Słowackiego Związku Hokeja na Lodzie.

Krzysztof Czech

Tagi: , ,

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."