Włamywacz w rękach Policji

BESKO. W ręce policjantów został przekazany mężczyzna, ujęty przez właściciela w trakcie usiłowania włamania do sklepu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.W minioną wtorek, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na na terenie Beska , ktoś usiłował włamać się do sklepu. Nie zdążył jednak tego zrobić, został ujęty przez właściciela i przekazany w ręce policjantów. Sprawcą okazał się 22 letni mieszkaniec Beska. W chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Miał 0,27 promila alkoholu w organizmie.

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że 22 latek na początku czerwca dokonał włamania do innego sklepu na terenie Beska. Mężczyzna zabrał wówczas z placówki handlowej papierosy oraz pieniądze. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieszkańcowi Beska dziękujemy za wzorową postawę, odwagę i pomoc w ustaleniu sprawcy.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."