Wojciech Blecharczyk najpopularniejszym burmistrzem społeczności podkarpackiej w 2011 roku

21-06-2011

PODKARPACIE/SANOK. Burmistrz Miasta Sanoka – Wojciech Blecharczyk otrzymał tytuł Najpopularniejszego Burmistrza Społeczności Podkarpackiej w 2011 roku. Wyróżnienie odebrał 16 czerwca w Komborni podczas XVIII Podkarpackiej Konferencji Samorządów Terytorialnych.

Tytuł został przyznany Burmistrzowi w ramach konkursu Podkarpackiej Nagrody Samorządowej, organizowanego corocznie, m.in. przez Tygodnik „Nowe Podkarpacie” oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.

Dla każdego samorządowca takie wyróżnienie jest niezwykle cenne, bo nadawane w wyniku głosowania mieszkańców, w tym przypadku nie tylko miasta Sanoka, ale całego Podkarpacia. Jestem dumny, że działalność moja i moich współpracowników jest dostrzegana w całym województwie – komentuje Wojciech Blecharczyk, Burmistrz Sanoka.

Nie jest to jedyne wyróżnienie otrzymane przez Burmistrza Sanoka w ramach tegorocznej PNS. Przypomnijmy, że Burmistrz otrzymał również wyróżnienie dla Najlepszego Burmistrza w Województwie Podkarpackim i został nominowany do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej, zaś miasto Sanok otrzymało tytuł Lider Samorządności.

Cieszy również fakt, że ciężką pracę Burmistrza Wojciecha Blecharczyka na rzecz miasta dostrzegają nasi parlamentarzyści. Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania złożyła Burmistrzowi Elżbieta Łukacijewska – Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Tekst: Agnieszka Frączek

Foto: Magdalena Kłak

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.