Marsz dla Życia i Rodziny w Rzeszowie . Wojciech Cejrowski i Przemysław Babiarz oraz Joanna Najfeld zapraszają na Marsz dla Życia i Rodziny!

RZESZÓW. W niedzielę, 29 maja, po raz drugi w Rzeszowie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz rozpocznie msza św. Kościele Ojców Bernardynów w Rzeszowie o godz. 15, potem ulicami miasta przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Start marszu o godz. 16.00

Marsz przejdzie ulicami: Jana III Sobieskiego, Targową, Mickiewicza do Rynku, gdzie uczestnicy wezmą udział w pikniku rodzinnym.
Nasza propozycja jest zachętą do dobrego przeżycia z rodziną niedzielnego popołudnia. Dobrze wiemy, że zło łatwo rozsiewa się, ale o dobro trzeba walczyć, a nasz Marsz jest taką walką o dobro, o Życie. Wołamy o ludzi sumienia. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa, aby w to niedzielne popołudnie przyszli z całymi rodzinami i przyjaciółmi na mszę święta o godzinie 15, a po niej wspólnie zamanifestujemy naszą solidarność i jedność dla każdego poczętego życia, dla obrony każdego życia – zachęca Jacek Kotula ze Stowarzyszenia Contra Invitro, uniewinniony przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie za organizowanie wystaw antyaborcyjnych, o które oskarżył go poseł SLD Tomasz Kamiński.
Autor: Adam KulczyckiWięcej na stronie: http://www.marsz.org/ ORAZ http://vod.gazetapolska.pl/

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."