Wybory do Parlamentu 2011 (pełne listy Komitetów Wyborczych)

SANOK. 9 października odbędą się wybory do Parlamentu. Poniżej publikujemy listy kandydatów do Sejmu (okręg 22) oraz do Senatu (okręg 58). 

WYBORY DO SEJMU RP

Prawo i Sprawiedliwość

1. Marek Kuchciński
2. Waldemar Paruch
3. Piotr Babinetz
4. Stanisław Piotrowicz
5. Anna Schmidt
6. Ewa Sudoł
7. Kazimierz Ziobro
8. Bogdan Rzońca
9. Dorota Chilik
10.Andrzej Ćwierz
11.Stanisław Bajda
12.Maria Kurowska
13.Adam Śnieżek
14.Mieczysław Golba
15.Jan Bury
16.Tadeusz Nabywaniec (POWIAT SANOCKI)
17.Marta Misiołek
18.Beata Kołcz
19.Daniel Krawiec
20.Aleksandra Ekiert
21.Barbara Krajewska
22.Zygmunt Gmyrek

Polska Jest Najważniejsza

1. Ewelina Magdalena Szymczakowska
2. Andrzej Kazimierz Froń
3. Dorota Maria Fudali
4. Antoni Pawlak (POWIAT SANOCKI)
5. Władysław Zajdel (POWIAT SANOCKI)
6. Łukasz Paweł Wilk
7. Karolina Gierdys
8. Anna Maria Jakieła
9. Paweł Tadeusz Purski
10.Hubert Jan Oleksiak
11.Ryszard Józef Niedziela
12.Krzysztof Witold Miszczak
13.Paulina Karolina Szpak

Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. Wojciech Domaradzki
2. Anna Sokołowska
3. Janusz Przetacznik
4. Waldemar Rowiński
5. Jan Oklejewicz (POWIAT SANOCKI)
6. Stanisław Szałajko
7. Jerzy Zając
8. Małgorzata Jachym
9. Zbigniew Janiczek
10.Ewa Kubrak
11.Magdalena Małachowska
12.Wacław Posadzki
13.Roman Ostafijczuk
14.Bożena Śliwak (POWIAT SANOCKI)
15.Regina Puka
16.Stanisław Gilowski
17.Beata Piskorek
18.Jacek Korzeniowski
19.Krystyna Zegartowska
20.Wojciech Gomułka
21.Piotr Kosiorowski
22.Witold Firak

Ruch Palikota – Nowoczesne Państwo

1. Małgorzata Marcinkiewicz
2. Tadeusz Łokaj
3. Józef Juszczyk
4. Bożena Kamińska
5. Adolf Kurek
6. Ewa Konik
7. Piotr Wilusz
8. Kamila Klara
9. Stanisław Bargieł
10. Danuta Kosiba
11. Gabriel Zajdel
12. Jerzy Ziomek
13. Alfred Kurek (POWIAT SANOCKI)
14. Łukasz Teśniarz
15. Elżbieta Majcher
16. Tadeusz Kurek
17. Kamil Kijowski
18. Ewelina Brej
19. Monika Tłuściak
20. Arkadiusz Szajna
21. Danuta Piniewska
22. Krzysztof Sobkowicz

Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Mieczysław Kasprzak
2. Grzegorz Stanisław Pers
3. Alicja Barbara Wosik (POWIAT SANOCKI)
4. Zbigniew Wojciech Kiszka,
5. Barbara Ewa Jankiewicz,
6. Zdzisław Zadworny
7. Marek Owsiany
8. Jan Antoni Pączek
9. Anna Michalik
10.Stanisław Leon Pankiewicz
11.Piotr Komornicki
12.Joanna Alina Bukowczyk
13.Albina Biedroń
14.Dariusz Michał Wanielista (POWIAT SANOCKI)
15.Wanda Danuta Grzegorczyk
16.Władysław Pelczar
17.Tadeusz Józef Kroker
18.Bartosz Romowicz
19.Zbigniew Możdżeń
20.Marta Małgorzata Chorążak-Tabisz
21.Alicja Zofia Zając
22.Małgorzata Salacha

Polska Partia Pracy – Sierpień 80

1.Bernadeta Jasion
2.Krzysztof Piotr Bieniek
3.Halina Beata Wróbel
4.Zofia Mikulska
5.Piotr Warzocha
6.Anna Elżbieta Rączy
7.Ewa Barbara Dembowska
8.Roman Łyszczak
9.Magdalena Małgorzata Opic
10.Ewa Popławska
11.Piotr Stanisław Ablamowicz
12.Janina Zdąbłarz
13.Magdalena Płaza
14.Mariusz Piotr Kopytek
15.Daniel Moskal
16.Piotr Miloch
17.Daniel Rykowski
18.Jan Wąsik
19.Jan Władysław Szponar

 

Platforma Obywatelska

1. Małgorzata Chomycz
2. Tomasz Kulesza
3. Marek Rząsa
4. Piotr Tomański
5. Renata Szczepańska
6. Jerzy Borcz
7. Sławomir Miklicz (POWIAT SANOCKI)
8. Adam Kmiecik
9. Renata Augustynowicz-Sobota
10.Henryk Sułuja
11.Ewa Lipińska
12.Arkadiusz Opoń
13.Krzysztof Szpyt
14.Sebastian Rzońca
15.Andrzej Zając
16.Katarzyna Harasimowicz-Gąska
17.DanielPiwowar
18.Dorota Konieczna
19.Monika Siwak
20.Agnieszka Anna Piątkowska
21.Barbara Katarzyna
22.Krzysztof Kłak

 

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke

1. Jacek Budniok
2. Marian Dubniewicz
3. Jerzy Czuchman
4. Krzysztof Pawluk
5. Wiesław Korzec
6. Maciej Dębicki
7. Alicja Dubniewicz
8. Wojciech Niezgoda (POWIAT SANOCKI)
9. Piotr Kopeć
10. Jacek Drozd
11. Bartosz Górecki
12. Alina Dąbek
13. Barbara Wójcik
14. Katarzyna Renner
15. Magdalena Szyguła
16. Justyna Krymowska

WYBORY DO SENATU RP

1. Małgorzata Dachnowicz (Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnoty Samorządowej Doliny Sanu),

2. Maciej Lewicki (Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

4. Andrzej Matusiewicz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)

5. Wieńczysław Nowacki (Komitet Wyborczy Wyborców „Ojcowizna)

6. Dorota Piękoś-Gliwska (Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej)

7. Tadeusz Urban (Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera)

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."