Wypadek drogowy w Bukowsku

05-06-2011

BUKOWSKO. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Bukowsko. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego w ciężkim stanie trafił do szpitala. Funkcjonariusze ustalają, kto kierował pojazdem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 6.30 w miejscowości Bukowsko (powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat typu kabriolet stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy, a następnie w pobliskie ogrodzenie.

Pojazdem podróżowali dwaj mieszkańcy gminy Bukowsko w wieku 32 i 29 lat. Obydwaj trafili do szpitala. Młodszy jest poważnie ranny, ma liczne obrażenia wewnętrzne, natomiast u starszego istnieje podejrzenie wstrząsu mózgu. Policjanci zbadali jego trzeźwość. W chwili zdarzenia był pijany. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do stwierdzenia, który z mężczyzn kierował pojazdem. Zebrane na miejscu dowody pozwolą Policji na ustalenie przebiegu i przyczyn wypadku.

Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Bukowsku.


Miałem Wypadek

KPP Sanok