Wypadek drogowy z udziałem jednośladu

NOWOSIELCE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Nowosielce (powiat sanocki). Motocykl uderzył w tył osobowego fiata. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala.


Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 13 w miejscowości Nowosielce (DK-28). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 62-letni mieszkaniec Sanoka, poruszając się motocyklem marki MZ ETZ w kierunku Sanoka uderzył w tył fiata, który jadąc w kierunku Krosna wykonywał manewr skrętu w lewo w drogę dojazdową do prywatnej posesji. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kierującym fiatem okazał się 60-letni mieszkaniec Sanoka. Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Besku.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."