Wystawa prac Katarzyny Bryt w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku

SANOK. Od 13 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku będzie można oglądać (ale i dotykać!) prace Katarzyny Bryt – plastyczki z sanockiego SOSW, którą mieszkańcy Sanoka mogą znać z corocznych,  organizowanych z okazji Dnia Dziecka, wystaw prac jej podopiecznych.

Tym razem Katarzyna Bryt postanowiła zaprezentować twórczość własną, o której mówi między innymi: Tematem moich prac jest otaczająca nas rzeczywistość, ale ujęta wycinkowo, sprowadzona do faktur. W procesie tworzenia fascynuje mnie niepowtarzalność, więc chętnie eksperymentuję z różnymi materiałami, takimi jak klej, gips, piasek, które łączę z farbami akrylowymi. Zależy mi, by moje obrazy poruszały nie tylko zmysł wzroku, ale i dotyku, by każdy mógł odebrać je na swój własny sposób. To, co robię, nie jest żadną wielką sztuką, wciąż poszukuję, uczę się, ale myślę, że jeśli tak mnie to cieszy, to znaczy, że obrałam dobry kierunek i muszę iść dalej ...

Wystawa Katarzyny Bryt będzie czynna do końca czerwca, w godzinach pracy biblioteki.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."