Sanok gospodarzem turnieju finałowego Pucharu Polski!

07-12-2011

HOKEJ SANOK. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal esanok.pl CIARKO PBS BANK Sanok, otrzyma organizację turnieju finałowego Pucharu Polski w dniach 28-29 grudnia.



- Otrzymaliśmy telefon ze związku, że organizacja turnieju będzie powierzona właśnie nam – informuje Wojciech Pajestka – rzecznik CIARKO PBS Bank.
- Do późnych godzin wieczornych przygotowywaliśmy z Prezesem Piotrem Krysiakiem ofertę dla PZHL . Wiedzieliśmy, że musimy zadbać o wszystkie szczegóły, aby być konkurencyjnym dla innych ofert. Widać nasza praca nie poszła na marne i bardzo się z tego cieszymy. To kolejne wyróżnienie dla Sanoka i potwierdzenie tezy, że Sanok jest doskonale przygotowany do organizacji tego typu imprez. Mamy nadzieję, że ARENA SANOK zapełni się do ostatniego miejsca i będziemy świadkami wielkiego hokejowego święta – kontynuuje W.Pajestka.

Zarząd klubu wspólnie z udziałowcami ustalił także wstępnie cenę biletów na mecze turnieju finałowego. Za mecz półfinałowy z udziałem drużyny CIARKO PBS Bank Sanok kibice zapłacą jednakową cenę 10 zł. Bilet na drugi mecz półfinałowy kosztował będzie 5 zł.Za mecz finałowy kibice zapłacą 15 zł za bilet normalny i 10 zł za bilet ulgowy.

Posiadacze karnetów zachowają prawo zajęcia swojego miejsca, jednak będą musieli zakupić bilety.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.