Za nami VIII Rajdu „Przewodnicy Dzieciom”

02-11-2011

28 października w malowniczej scenerii złotej polskiej jesieni odbył się VIII Rajd „Przewodnicy Dzieciom”. Wzięła w nim udział 50 grupa dzieci ze szkół Podstawowych z Beska i Długiego prowadzona przez Panią Wiesławę Zubę – przewodniczkę z Koła Przewodników PTTK Sanok.

 

Trasa rajdu przebiegała przez Zwierzyń gdzie znajduje sie „cudowne żródełko” – Myczkowce gdzie dzieci zobaczyły zaporę wodną i rezerwat przyrody „Skłaki Myczkowieckie”. Zakończenie rajdu odbyło sie w Ośrodku Caritas w Myczkowcach gdzie gościnny ksiądz Bogdan Janik przyjął rajdowiczów ciepłą strawą i ciastkiem. Zwiedzilismy także znajdujące sie sie tam mini cerkiewki, ogród biblijny i mini ZOO. W imieniu dzieci dziekujemy serdecznie Starostwu Powiatowemu za wsparcie finasowe, ktore umożliwiło zrealizowanie rajdu. Zapraszamy na kolejny, już ostatni w tym roku – Młodzieżowy Rajd po Ziemi Sanockiej, który odbędzie się 10.11.2011 r w okolicach Komańczy.

PTTK Sanok
foto: Janusz Kusiak

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.