Zapowiedź IV kolejki SLU!

24-10-2011

SANOK. Czwartą kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja otworzy mecz pomiędzy drużynami Alcatraz oraz AZS PWSZ Sanok. Studenci po dwóch wygranych z rzędu awansowali na czwarte miejsce w tabeli i na pewno będą chcieli ten dorobek poprawić.

Debiutanci w naszej lidze po wysokiej przegranej z mistrzem, postawili wysoko poprzeczkę dobrze spisującej się drużynie Extrem i po karnych wygrali poprzednie spotkanie. Studenci liczą na dobra postawę swoich liderów Ambickiego oraz Sawickiego a Alcatraz na swojego bramkarza „Loczka”.

Drugie spotkanie tego dnia to pojedynek wicelidera tabeli z zajmującą przedostatnie miejsce drużyna Dario Futbol, Tutaj faworyt może być tylko jeden oczywiście jest to ekipa Interq, jednak przy dobrej postawie bramkarza Jana Woźniaka, „futbolowcy” mogą się pokusić o podobna niespodziankę jaką drużyna El-Budu w pojedynku z Interq.

Wspomniany El-Bud zmierzy się z w trzecim meczu tej kolejki z obrońca tytułu esanok.pl. Faworytem jest oczywiście mistrz poprzedniego sezonu, który do tej pory wygrał wszystkie mecze i jeżeli nie zachowa pozycji lidera po spotkaniu z El-Budem będzie to wielka niespodzianką !

Czwartą kolejkę zakończy mecz drużyn Automani i WSZiI-u Rzeszów. „Automaniacy” są outsiderami ligi co jest dużym zaskoczeniem bo drużyna ta zajęła w poprzednim sezonie miejsce tuż za podium nie znacznie ulegając drużynie Interq w meczach o 3 miejsce. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie Automania będzie chiała odbić się od „dna” natomiast WSZiZ Rzeszów ma szanse awansować nawet na pozycje lidera.

W czwartej kolejce pauzuje drużyna Extreme Team.

Zapraszamy kibiców na mecze do ZS nr 3 w Sanoku przy ul. Stróżowskiej 16.

IV kolejka 24.10.2011
 17:10 Alcatraz – PWSZ Sanok
17:50 Interq – Dario Futbol
18:30 esanok.pl- El-Bud
19:10 WSIiZ – Automania

Debiutanci „Alcatraz” powalczą o pierwszy komplet punktów z PWSZ Sanok.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.