Zderzenie czterech pojazdów w Ustjanowej

14-11-2011

USTJANOWA. Policjanci Wydziału Kryminalnego pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w Ustjanowej na drodze krajowej nr 84.

Zderzyły się tam cztery pojazdy. Ranne w wypadku osoby zostały przewiezione do szpitala w Ustrzykach Dolnych.

Zderzenie miało miejsce wczoraj około godz. 18, na drodze krajowej nr 84. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 34-letni pieszy przechodził przez jezdnię na przejściu, pierwszeństwa ustąpił mu kierujący oplem mieszkaniec Ustrzyk Dolnych.

Kierująca pojazdem mercedes 46-letnia mieszkanka Ustrzyk Dolnych, aby uniknąć zderzenia zjechała na przeciwległy pas ruchu i w tym momencie na tył jej pojazdu najechał kierujący volkswagenem 28-letni mieszkaniec gm. Olszanica, ten z kolei został uderzony w tył pojazdu przez kierującego seatem 52-letniego mieszkańca Krosna.

W wyniku tego zderzenia obrażeń ciała doznali pasażerowie tych pojazdów i kierująca mercedesem, osoby te zostały przewiezione do szpitala w Ustrzykach Dolnych. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.

KPP Ustrzyki Dolne

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.