6 zawodników KH Sanok wystąpi w Meczu Gwiazd PLH 2011! Dziubiński i Gurican w rezerwie

14-01-2011

HOKEJ. Znamy już pełne składy drużyn na pierwszy Mecz Gwiazd Polskiej Ligi Hokejowej, który odbędzie się 23.01.2011 r. w Oświęcimiu, a bezpośrednią transmisję z niego przeprowadzi TVP Sport…



Trenerzy obu zespołów Tadeusz Obłój (Polacy) i Ladislav Spisiak (Obcokrajowcy) w porozumieniu z Marianem Pyszem, Kierownikiem Wyszkolenia PZHL, wybrali drugie, trzecie i czwarte piątki drużyn. Przypominamy, że o składzie pierwszych formacji decydowali kibice w głosowaniu na stronie www.pzhl.org.pl

POLACY:

18 Arkadiusz SOBECKI (GKS Tychy)
90 Przemysław ODROBNY (Stoczniowiec Gdańsk)
—–
39 Paweł DRONIA (Aksam Unia)
45 Łukasz SOKÓŁ (GKS Tychy)
81 Leszek LASZKIEWICZ (Comarch Cracovia)
19 Adrian PARZYSZEK (GKS Tychy)
3 Adam BAGIŃSKI (GKS Tychy)
—–
21 Jarosław KŁYS (Comarch Cracovia)
8 Patryk WAJDA (Comarch Cracovia)
82 Krzysztof ZAPAŁA (Ciarko KH Sanok)
91 Aron CHMIELEWSKI (Stoczniowiec)
97 Dawid KOSTUCH (Comarch Cracovia)
————————–
55 Patryk NOWORYTA (Comarch Cracovia)
41 Bartosz DĄBKOWSKI (JKH GKS Jastrzębie)
49 Grzegorz PASIUT (Comarch Cracovia)
89 Tomasz MALASIŃSKI (Ciarko KH Sanok)
92 Maciej URBANOWICZ (JKH GKS Jastrzębie)
————————–
87 Michał KOTLORZ (GKS Tychy)
27 Mateusz ROMPKOWSKI (Stoczniowiec)
9 Damian SŁABOŃ (Comarch Cracovia)
4 Waldemar KLISIAK (Aksam Unia)
84 Filip DRZEWIECKI (Stoczniowiec)

REZERWOWI:
Rafał RADZISZEWSKI (Comarch Cracovia),
Paweł SKRZYPKOWSKI (Stoczniowiec)
Krystian DZIUBIŃSKI (Ciarko KH Sanok)
Tomasz KOZŁOWSKI (KH Zagłębie)
Rafał MARTYNOWSKI (Comarch Cracovia)

OBCOKRAJOWCY:

1 Ondrej RASZKA (Comarch Cracovia)
29 Krzysztof ZBOROWSKI (Aksam Unia)
—–
77 Martin IVICIC (Ciarko KH Sanok)
6 Miroslav ZATKO (Aksam Unia)
93 Robert KRAJCI (Aksam Unia)
31 Roman SIMICEK (GKS Tychy)
73 Jozef VITEK (GKS Tychy)
—–
61 Zoltan KUBAT (Ciarko KH Sanok)
5 Dmitrij SUUR (Ciarko KH Sanok)
91 Richard KRAL (JKH GKS Jastrzębie)
12 Petr LIPINA (JKH GKS Jastrzębie)
8 Martin VOZDECKY (Ciarko KH Sanok)
—–
13 Patrik FLASAR (Aksam Unia)
51 Milan OVSAK (KS KTH Krynica)
98 Lukas RIHA (Aksam Unia)
55 Karel HORNY (KS KTH Krynica)
19 Petr VALUSIAK (Aksam Unia)
—–
11 Patrik RIMMEL (JKH GKS Jastrzębie)
46 Tomas JAKES (GKS Tychy)
24 Frantisek BAKRLIK (MMKS Podhale)
28 Milan BARANYK (MMKS Podhale)
16 Kelly CZUY (MMKS Podhale)

REZERWOWI:
Roman GURICAN (Ciarko KH Sanok)
Filip SIMKA (Comarch Cracovia)
Petr DVORAK (Comarch Cracovia)
Jan STEBER (Stoczniowiec)
Ladislav PACIGA (GKS Tychy)

PZHL

INWEST PROFIL DRIM

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.