Zwabili do piwnicy a następnie pobili, zastraszali i okradli

USTRZYKI DOLNE. Wczoraj (6 bm.) policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch 19-latków, którzy we wtorek wieczorem grożąc pobiciem zabrali 16-latkowi telefon komórkowy. Policjanci odzyskali skradziony telefon. Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty.


We wtorek w Ustrzykach Dolnych późnym wieczorem, 16-latek został wywołany z mieszkania do piwnicy bloku w którym mieszkał. Dwaj 19-letni mieszkańcy Ustrzyk Dolnych pobili chłopca: wykręcili mu ręce grożąc, że mu je złamią, po czym jeden z nich głową uderzył go w twarz. Następnie napastnicy ukradli mu telefon o wartości 200 zł. Zażądali jeszcze pieniędzy, ale chłopiec ich nie miał. Kiedy wrócił do mieszkania wspólnie z ojcem zawiadomili Policję.

Obaj 19-latkowie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty, za czyn, którego się dopuścili grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."