Zwabili do piwnicy a następnie pobili, zastraszali i okradli

07-04-2011

USTRZYKI DOLNE. Wczoraj (6 bm.) policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch 19-latków, którzy we wtorek wieczorem grożąc pobiciem zabrali 16-latkowi telefon komórkowy. Policjanci odzyskali skradziony telefon. Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty.


We wtorek w Ustrzykach Dolnych późnym wieczorem, 16-latek został wywołany z mieszkania do piwnicy bloku w którym mieszkał. Dwaj 19-letni mieszkańcy Ustrzyk Dolnych pobili chłopca: wykręcili mu ręce grożąc, że mu je złamią, po czym jeden z nich głową uderzył go w twarz. Następnie napastnicy ukradli mu telefon o wartości 200 zł. Zażądali jeszcze pieniędzy, ale chłopiec ich nie miał. Kiedy wrócił do mieszkania wspólnie z ojcem zawiadomili Policję.

Obaj 19-latkowie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty, za czyn, którego się dopuścili grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.