Życzenia burmistrza Zagórza

14-10-2011

GMINA ZAGÓRZ. Życzenia burmistrza gminy Zagórz Ernesta Nowaka dla nauczycieli z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Szanowni Nauczyciele !

W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, Wasze Święto, święto polskiej oświaty. Jest to zatem odpowiedni moment, aby wyrazić podziw i uznanie dla wykonywanej przez Państwa pracy.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby podziękować za Waszą wytrwałość i poświęcenie. Jesteście odpowiedzialni za dzieci i młodzież w naszej gminie. Przekazujecie im nie tylko wiedzę, ale także wpajacie zasady dobrego wychowania. To Wy, tuż po rodzicach kształtujecie ich serca i umysły. Staracie się, aby stali się oni dobrymi, odpowiedzialnymi i mądrymi ludźmi. To właśnie w dzieciach i młodzieży jest nadzieja „lepszego jutra” również dla nas. To oni są ostoją społeczeństwa. To ludzie, którzy będą mieli wpływ na losy naszego kraju i świata.

Dlatego doceniam Waszą cieżką i odpowiedzialną pracę. Jestem wdzięczny i wiem, że mogę na Państwu polegać. Dziękuję każdemu nauczycielowi z osobna za cały trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży, za dobrą radę, wsparcie i opiekę. Wasza ofiarna praca to szczera troska o naszą przyszłość i nasze życie.

Z całego serca życzę Państwu wszelkiej pomyślności, jeszcze więcej wytrwałości oraz wielu sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych.

Z poważaniem
Ernest Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.