Atak zimy: 13 kolizji i 1 wypadek na drogach powiatu sanockiego

16-01-2012

POWIAT SANOCKI. W miniony weekend na drogach powiatu sanockiego doszło do 13 kolizji i 1 wypadku drogowego. Policja apeluje o ostrożną jazdę.


 

Dyżurny Policji w Sanoku od piątku do niedzieli odnotował 13 kolizji i jeden wypadek drogowy na terenie powiatu sanockiego. Główną przyczyną kolizji było niezachowanie szczególnej ostrożności, zbyt mała odległość od pojazdu poprzedzającego i nadmierna prędkość. Na szczęście kolizje były niegroźnymi w skutkach stłuczkami i żaden z uczestników poważniej nie ucierpiał.

Wypadek drogowy miał miejsce wczoraj po godz. 9. na ul. Dworcowej w Sanoku. Kierujący skodą, 34-letni obywatel Słowacji podczas zmiany pasa ruchu nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo autobusem, którego kierowcą był 48-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. W wyniku tego zdarzenia Słowak doznał lekkich obrażeń głowy, a podróżujące razem z nim dziecko w wieku 9 lat, złamania obojczyka. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

W związku z warunkami panującymi na drodze, Policja apeluje o rozważną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności.

 

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.