16 latek zginął na miejscu wypadku drogowego w Trzciańcu

23-07-2012

BIESZCZADY. Dziś w nocy na drodze W- 890 doszło do wypadku drogowego. Jedna osoba nie żyje, a cztery są ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności i ustalają przyczyny tego wypadku.

Dziś w nocy ok. 2:20 dyżurny jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze W-890 pomiędzy miejscowościami Wojtkówką a Trzciańcem.

Z ustaleń policjantów wynikało, że bmw   jadąc w kierunku Przemyśla w obszarze niezabudowanym pokonując luk w lewo zjechał na lewy pas , a następnie aby wyprowadzić pojazd na właściwy pas drogi odbił w prawo po czym wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w przepust od którego się odbił w następstwie czego przemieścił się ok. 20 m. Będący na miejscu policjanci ustalili, ze bmw podróżowało 5 mężczyzn w wieku od 16 do 25 lat, wszyscy są mieszkańcami gm. Ustrzyki Dolne. Najmłodszy z nich poniósł śmierć na miejscu. Czterej ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Ustrzykach Dolnych, gdzie poddano ich badaniu na stan trzeźwości, wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Żaden z uczestników zdarzenia nie potrafi podać kto z nich kierował bmw. Jeżeli tylko stan zdrowia rannych mężczyzn pozwoli na przesłuchanie policjanci będą wyjaśniać który z nich kierował pojazdem.

Grupa dochodzeniowo-śledcza na miejscu wypadku przeprowadziła oględziny, zabezpieczyła ślady osmologiczne i biologiczne, policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku wyjaśniają okoliczności i ustalają przyczyny wypadku.

KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.