82 latek na motorowerze uderzył w samochód osobowy

14-05-2012

USTRZYKI DOLNE. Ford i skuter uczestniczyły wczoraj w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 84 w Ustrzykach Dolnych. Droga przez około dwie godziny była zamknięta. Policjanci zorganizowali objazdy. Do szpitala trafili zarówno motorowerzysta, jak i kierująca fordem.

Wczoraj, przed południem na drodze krajowej nr 84 w Ustrzykach Dolnych na na ul. 1-go Maja doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczył ford fiesta i motorower. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady pomocne w wyjaśnieniu okoliczności i przyczyn zdarzenia. Przez blisko dwie godziny droga na tym odcinku była zamknięta. Policjanci zorganizowali objazdy ulicami Wiejska i Przemysłową.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skuterem, 82-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie zachował należytej ostrożności doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym fordem fiestą.

W wyniku zderzenia kierujący pojazdami doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu.

Badania uczestniczących w wypadku kierowców nie wykazały alkoholu w wydychanym przez nich powietrzu.

KPP Ustrzyki Dolne

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.