Agresywni kibice trzeźwieją w areszcie!

PIELNIA/POLAŃCZYK. Trzej 21-latkowie, którzy wczoraj przyjechali kibicować swojej drużynie piłkarskiej z miejscowości Pielnia, niedzielne popołudnie zakończyli jako zatrzymani w policyjnym areszcie.

 

Młodzi ludzie urządzili awanturę podczas meczu w Polańczyku, szarpali się z interweniującymi pracownikami ochrony, byli też agresywni wobec interweniujących policjantów.

Młodzi awanturnicy przyjechali z Pielni do Polańczyka, by kibicować swojej drużynie. Podczas meczu na stadion weszli z alkoholem, próbowali zaczepiać kibiców gospodarzy. Z pracownikami ochrony, próbującymi skłonić ich do zachowania spokoju wdali się w szarpaninę i to właśnie odpowiedzialni za porządek mężczyźni wezwali na pomoc Policję.

Zatrzymanych zostało trzech najbardziej agresywnych kibiców, wszyscy to 21-latkowie z Pielni. Podczas transportu próbowali zniszczyć wnętrze radiowozu, m.in. uderzając w ścianki i kraty rękami i głowami. Próbowali również stawiać czynny opór interweniującym policjantom, a gdy im się to nie udało, wyzywali ich słowami powszechnie uważanymi za wulgarne, za co odpowiedzą przed sądem.

Ponieważ wszyscy awanturnicy byli pijani: mieli odpowiednio po 2,08, 1,95 i 2,12 promila alkoholu w organizmie, zanim zostaną przesłuchani trzeźwieją w policyjnym areszcie.

źródło: KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."