Andrzejki na „szóstkę” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Remiza strażacka w dzielnicy Olchowce była miejscem, gdzie odbyła się zabawa andrzejkowa dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 6. Organizatorem wydarzenia była Rada Dzielnicy Olchowce.

- Zabawa andrzejkowa skierowana była do przedszkolaków i uczniów klas 1-3. – mówi Barbara Zdybek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku.

Koncepcja imprezy pojawiła się na jednym z posiedzeń Rady Dzielnicy Olchowce. - Uznaliśmy, że należy przygotować coś dla najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy, a przy okazji aby odbyło się to, w innym miejscu aniżeli szkoła. – mówi Wojciech Piegdoń, przewodniczący zarządu dzielnicy Olchowce.

Pomysł zabawy andrzejkowej przypadł do gustu dyrektorowi szkoły, a jak się dzisiaj okazało również dzieciom.

- Jest super i wszyscy świetnie się bawią. – stwierdził uczeń sanockiej „szóstki” Ernest Mołczan. Natomiast dziewczynkom najbardziej do gustu przypadły kolorowe przebrania. Wśród nich dominowały księżniczki, a wśród chłopców bohaterowie komiksów i filmów.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."