Areszt dla sprawcy rozboju

LESKO. Trzy miesiące spędzi w areszcie 53-letni mieszkaniec Leska, podejrzany o dokonanie rozbojów na starszych osobach. Policjanci zatrzymali go tuz po tym, jak okradł 81-letnią staruszkę.


Mężczyzna do aresztu trafił 3 kwietnia br., ujęty przez policjantów tuz po tym, jak napadł i okradł 81-letnią mieszkankę Leska. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie przedmioty pochodzące z rozboju.

Policjanci ustalili, że wcześniej ten sam sprawca dokonał podobnego czynu. 26 marca br. na klatce schodowej jednego z leskich bloków napadł na 83-letniego mężczyznę, którego przydusił do ściany i doprowadziwszy do stanu bezbronności zaczął mu obszukiwać kieszenie w poszukiwaniu pieniędzy. Staruszka uratowali mieszkańcy bloku, zaalarmowani jego krzykiem.

Wczoraj sąd zadecydował, że wobec sprawcy tych czynów zostanie zastosowany środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

KPP LESKO

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."