Besko najlepsze w piłkarskich zmaganiach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych! (ZDJĘCIA)

07-02-2012

POWIAT SANOCKI. Corocznie Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Sanoku jest w trakcie ferii zimowych organizatorem rozgrywek sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej skupionej w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy Ochotniczych Strażach Pożarnych.

 

W tym roku miejscem spotkania dla 10 reprezentacji MDP była sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Niebieszczanach, na której rozegrany został  „Powiatowy Turniej w Piłce Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.”

W turnieju wzięło udział 10 zespołów chłopców ze szkół podstawowych. Uczestnicy rozegrali łącznie 20 spotkań w II grupach rozgrywkowych, z których wyłoniono po dwa najlepsze zespoły półfinałowe.

Do rozgrywki finałowej awansowały zespoły MDP z Beska i Rzepedzi. W finale lepszą drużyną okazała się reprezentacja z Beska, która w stosunku  4:1 pokonała rówieśników z Rzepedzi.

Pojedynek dający ostatnie wolne miejsce na podium pomiędzy zespołami z Niebieszczan i Tyrawy Wołoskiej zakończył się wynikiem 3:0 dla młodzieżowców z Niebieszczan.

Na zakończenie turnieju 3 najlepsze drużyny zostały  nagrodzone pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Zaangażowanie na boisku pozostałych drużyn zostało nagrodzone pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Po zakończonych zawodach wyłoniony został najlepszy zawodnik turnieju, którym został Dominik Zajączkowski z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Besko.

Klasyfikacja końcowa:
1. MDP Besko
2. MDP Rzepedź
3. MDP Niebieszczany
4. MDP Tyrawa Wołoska
5. MDP Nowosielce
6. MDP Długie
7. MDP Nowotaniec
8. MDP Pobiedno
9. MDP Bażanówka
10. MDP Poraż

Cały turniej udało się zorganizować dzięki wsparciu starostwa powiatowego w Sanoku, Urzędu Gminy w Sanoku oraz samorządowców pochodzących z miejscowości Niebieszczany, którzy pokryli część koszów wynikających z organizacji turnieju.

KP PSP w Sanoku

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.