REKLAMA

Bezpieczne Wakacje z Pancernikiem Gustawem

W ramach akcji Bezpieczne Wakacje 2012, policjanci będą wręczać dzieciom maskotkę Pancernika Gustawa, a także przypominać dorosłym o obowiązku czuwania nad bezpieczeństwem najmłodszych w czasie podróży. To kolejna edycja kampanii pn. „Klub Pancernika klika w fotelikach”.

Kampania pn. „Klub Pancerniak klika w fotelikach” ma przekonywać dzieci w wieku 4 – 12 lat i ich rodziców do prawidłowego stosowania urządzeń zabezpieczających najmłodszych w trakcie każdej podróży. Kampanię prowadzi Instytut Transportu Samochodowego, a jest ono finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Jak zawsze w kampanię włączyli się policjanci, którzy w ramach ogólnopolskich działań Bezpieczne Wakacje 2012, podczas kontroli kierowców będą przypominać o zasadach bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach. Gdy funkcjonariusze nie stwierdzą żadnych nieprawidłowości, wówczas przewożone dziecko będzie nagradzane maskotką Pancernika Gustawa.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach kampanii bohaterem, który ma przekonać najmłodszych do używania pasów bezpieczeństwa i jazdy w fotelikach jest właśnie Pancernik Gustaw. Dzieci będą mogły zobaczyć go w spotach oraz na plakatach przypominających o bezpiecznej jeździe w samochodzie.

KWP

10-07-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.