Bój o 12 punktów przewagi. Z Podhalem już w sobotę!

20-01-2012

SANOK. Ze względu na VI ICE Racing Sanok Cup, który odbędzie się 29 stycznia, przełożony został mecz 35 kolejki PLH, w którym Ciarko PBS Bank Sanok podejmować będzie MMKS Podhale Nowy Targ. Podopieczni Marka Ziętary zagrają w sobotę o godzinie 18:00.

Jeszcze przed startem 33 serii gier poznamy pierwsze rozstrzygnięcie kolejki nr 35. Sanoczanie mają zatem szansę zyskać 12-punktową przewagę nad stawką depczących po piętach drużyn. Do końca rundy zasadniczej pozostało 10 spotkań. Zapewnienie utrzymania się w czwórce najlepszych jest naprawdę blisko, ale w najbliższych spotkaniach trzeba postawić kropkę nad „i”.

Najpierw zagramy z czerwoną latarnią rozgrywek, a więc Podhalem Nowy Targ, by trzy dni później rywalizować w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. 27 stycznia, będziemy już w hali Tor-Tor, gdzie powalczymy z Nestą Karawelą Toruń. Będą to trzy pojedynki, z teoretycznie słabszymi rywalami, choć z pewnością o komplet punktów będzie niezwykle trudno.

Do tej pory (sezon 2011/2012), z Podhalem graliśmy sześciokrotnie, wygrywając wszystkie pojedynki, w tym trzy bardzo wysoko. W ramach rozgrywek ligowych, zwyciężaliśmy 13:1 i 10:1 u siebie, oraz 7:3 i 5:1 na wyjeździe. Ćwierćfinał Pucharu Polski przyniósł rezultaty 12:3 w Nowym Targu oraz 5:0 (walkower) w Sanoku.

Faworyt może być tylko jeden, ale młodzi zawodnicy „Szarotek” z pewnością nie złożą broni przed rozpoczęciem spotkania. Początek hokejowych wrażeń w sobotę (21.01) o godzinie 18:00.

este

 


Zarząd Ciarko PBS BANK KH SANOK informuje, że bilety na mecz z Podhalem Nowy Targ zakupić będzie można od godziny 14:00

 

FOTO TOMASZ SOWA

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.