Burmistrz Roku

29-03-2012

Burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk otrzymał tytuł „Burmistrza Roku” w I Edycji Plebiscytu EURO-GMINA EURO-POWIAT Województwa Podkarpackiego. Burmistrz odebrał nagrodę podczas uroczystej gali, która odbyła się 27 marca w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie.

Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego. Tytuł Burmistrza Roku przyznany został jednogłośnie przez Kapitułę Plebiscytu Euro-Gmina, której posiedzenie miało miejsce w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie 14 lutego 2012 r. Tytuł Burmistrza Roku przyznawany jest personalnie, za całokształt działalności samorządowej.

- Nagroda ta jest zaakcentowaniem wszystkiego, co dzieje się w samorządzie Miasta Sanoka, naszych wysiłków i przedsięwzięć. Nie ukrywam zadowolenia z faktu, że kapituła konkursu dostrzegła nasze działania na rzecz miasta, jego promocji i rozwoju – mówi Wojciech Blecharczyk, Burmistrz Miasta Sanoka.

Plebiscyt organizowany jest w różnych województwach przez Fundację Gospodarczą Euro – Partner. Celem Plebiscytu EURO-GMINA jest promocja i reklama najlepszych jednostek samorządowych – liderów w następujących kategoriach: Prezydent Roku, Wójt Roku, Gmina Roku, Burmistrz Roku, Miasto Roku. Ponadto przyznawane są również tytuły Liderów w następujących dziedzinach: Gospodarki i Przedsiębiorczości; Rolnictwa; Ekologii; Służby Zdrowia i Opieki Społecznej; Bezpieczeństwa; Edukacji; Kultury; Sportu; Turystyki; Agroturystyki; Najbardziej Przyjazna Gmina.

Agnieszka Frączek

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.