Bursa zwierzakom (ZDJĘCIA)

SANOK. Kiedy temperatura na zewnątrz zbliża się do zera dla nas to sygnał że pora pomóc zmarzniętym zwierzakom wokół. Jak co roku organizujemy zbiórkę na Społeczne Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami, a za zgromadzone przez wychowanków pieniądze kupujemy karmę dla psów lub kotów.

Przekazujemy również stare kołdry które służą jako ocieplenie do psich bud.

W tym chłodnym okresie nie zapominamy także o kaczkach nad Sanem które regularnie dokarmiamy co roku. Nie przechodzimy również obojętnie obok ptactwa dla którego w tym roku wychowankowie własnoręcznie wykonali karmniki. Zawieszamy je na naszym terenie i nigdy nie są puste. Mamy też zaprzyjaźnione wiewiórki.

Wychowankowie Bursy Szkolnej w Sanoku często wspierają inicjatywą i czynem wszystkich potrzebujących, pamiętając również o zwierzakach którym w tym okresie jest najtrudniej, a wiemy ze te stworzenia także czują i potrzebują naszej pomocy.

źródło: Bursa Sanok
materiał nadesłany

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."