Ceti & Grzegorz Kupczyk zagrają dla WOŚP! (VIDEO)

SANOK. 14 stycznia w Klubie Rudera w Sanoku zagra koncert CETI & Grzegorz Kupczyk w ramach trasy promocyjnej najnowszego albumu „Ghost Of The Universe Behind The Black Curtain”, święcącego tryumfy czternastego już w historii grupy wydawnictwa, okrzykniętego jedną z najlepszych płyt ostatnich lat.


 

Zespół Grzegorza Kupczyka z nowym materiałem prezentuje niezwykłą formę na światowym poziomie utrzymaną w klimacie produkcji na miarę Ozzy’ego Osbourne’a, Black Sabbath czy Ronniego Jamesa Dio. To przykład rasowego i klasycznego hardrockowego grania z najwyższej półki.

 

To nie tylko powrót do korzeni i do tak obecnie pożądanego przez fanów brzmienia oraz powrót do najlepszych źródeł ale to przede wszystkim podróż do własnej oryginalnej idei i warstwy brzmieniowej CETI w całkowicie nowym i oryginalnym spojrzeniu na gatunek, wyrastającym z najnowszych światowych trendów.

14.01.2012
Sanok Klub „Rudera
Bilety: 15 zł
Start: 18:00

Ceti & Grzegorz Kupczyk
STOS
KREON
Scream Maker

Ghost From The Past World 2012
2012-01-13 POD PALMĄ – Rzeszów
2012-01-14 KLUB RUDERA – Sanok
2012-01-15 SCK-Lapidarium – Sandomierz

 

Tagi: ,

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."