„Czołówka” w Mrzygłodzie. Dwie osoby trafiły do szpitala

MRZYGŁÓD / POWIAT SANOCKI. Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna z urazem kręgosłupa, druga z obrażeniami głowy po tym jak dwa osobowe samochody zderzyły się czołowo Mrzygłodzie.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (19 bm.), kilka minut po godz. 18. 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący samochodem marki Audi, jadąc od strony miejscowości Hłomcza w stronę Mrzygłodu, zderzył się z samochodem marki Toyota, kierowanym przez 28-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą toyotą.

W wyniku zderzenia do szpitala w Sanoku przewieziono kierowcę toyoty. Jego pasażerka z urazem kręgosłupa oraz klatki piersiowej została przetransportowana do szpitala w Krośnie.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących, obydwaj w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali prowadzone przez komendę Policji w Sanoku.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."