Czujny listonosz wezwał pomoc!

13-01-2012

SANOK. Listonosz zawiadomił Policję, że osoba, której chce doręczyć list nie otwiera drzwi. Policjanci po wejściu do środka zastali 86-letnia kobietę leżącą na podłodze. Okazało się, że się przewróciła.


Wczoraj przed południem listonosz zawiadomił Policję, że kobieta, której chciał doręczyć list nie otwiera mu drzwi i podejrzewa, że coś złego mogło się jej stać. Gdy pukał do drzwi usłyszał odgłos, jakby ktoś upadał, jednak nikt się nie odzywał i nie reagował na jego wołania. Listonosz wiedząc, że kobieta jest osobą starszą postanowił zadzwonić po pomoc.

Przybyli na ul. Ogrodową w Sanoku policjanci ocenili sytuację i natychmiast podjęli decyzję o wyważeniu drzwi. Po wejściu do środka zastali 86-letnią kobietę leżącą na podłodze. Okazało się, że chcąc otworzyć drzwi listonoszowi potknęła się i przewróciła, jednak nie miała na tyle siły aby się podnieść. Funkcjonariusze udzielili jej pomocy, a następnie wezwali pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala.

KPP SANOK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.