Czujny listonosz wezwał pomoc!

SANOK. Listonosz zawiadomił Policję, że osoba, której chce doręczyć list nie otwiera drzwi. Policjanci po wejściu do środka zastali 86-letnia kobietę leżącą na podłodze. Okazało się, że się przewróciła.


Wczoraj przed południem listonosz zawiadomił Policję, że kobieta, której chciał doręczyć list nie otwiera mu drzwi i podejrzewa, że coś złego mogło się jej stać. Gdy pukał do drzwi usłyszał odgłos, jakby ktoś upadał, jednak nikt się nie odzywał i nie reagował na jego wołania. Listonosz wiedząc, że kobieta jest osobą starszą postanowił zadzwonić po pomoc.

Przybyli na ul. Ogrodową w Sanoku policjanci ocenili sytuację i natychmiast podjęli decyzję o wyważeniu drzwi. Po wejściu do środka zastali 86-letnią kobietę leżącą na podłodze. Okazało się, że chcąc otworzyć drzwi listonoszowi potknęła się i przewróciła, jednak nie miała na tyle siły aby się podnieść. Funkcjonariusze udzielili jej pomocy, a następnie wezwali pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala.

KPP SANOK

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."